Wybory Samorządu Uczniowskiego

Dnia 23.09.2016 r.  w naszej szkole od rana było bardzo gorąco. Nie było to spowodowane pogodą, ale atmosferą panująca w ZSG w Dąbrowicy. W tym właśnie dniu odbyły się szkolne wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Komisja w składzie Maciej Kałuża, Mateusz Michalczyk i Patrycja Kumor miała pełne ręce pracy, ponieważ uczniowie naszej szkoły chcieli oddać głos na swoich faworytów wśród zarówno nauczycieli  jak i rówieśników. Całe wybory były poprzedzone szumną kampanią, a na tablicy ogłoszeń zawisły plakaty z obietnicami i hasłami startujących dzieci.

W tym roku szkolnym 2016/2017 zwycięzcami okazali się:

PRZEWODNICZĄCA – OLGA KOWALCZYK

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ – MIKOŁAJ SKOWRONEK       

SKARBNIK – ANNA ZAGÓRSKA

Nowej władzy serdecznie gratulujemy i życzymy spełnienia wszystkich obietnic przedwyborczych w ZSG w Dąbrowicy.